Alarm

Montujeme certifikované značky alarmov

Prvé kroky k bezpečnosti

Základom všetkého je kvalitný alarm. S jeho montážou máme 15-ročné skúsenosti. Dôraz pritom kladieme na spoľahlivosť, kvalitu a jednoduché ovládanie.
Druhým krokom je profesionálna montáž vykonaná naším certifikovaných pracovníkom, ktorých pravidelne školíme. Správnu funkčnosť alarmu možno zaručiť iba týmto spôsobom.
Ďalším vhodným úkonom je pripojenie domového alarmu na pult centralizovanej ochrany. Operátori môžu vďaka tomu vyhodnocovať prichádzajúce správy a v prípade potreby vás kontaktujú a k vášmu zabezpečenému domu vyšlú zásahovú jednotku. Viac info...

PARADOX, líder vo vývoji a výrobe EZS, tj. poplachových ústrední a príslušenstva určených pre ochranu objektov pred narušiteľmi.

Paradox je kanadská spoločnosť so sídlom v Montreale založená v roku 1989, ktorá v súčasnej dobe patrí k popredným firmám vo vývoji technológií v oblasti zabezpečovacích systémov. V súčasnej dobe naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment produktov pre zabezpečenie malých objektov, ale i veľkých sídiel nadnárodných spoločností. V ponuke nájdeme všetko od jednoduchých senzorov a ústrední, až po technológie k zabezpečeniu rozsiahlych a veľkých systémov. Dnes medzi najnovšie produkty jednoznačne patria dotykové ovládacie klávesnice radu TM40 a TM50.