JABLOTRON 100

Projekcia, dodávka,certifikovaná montáž, servis bezpečnostného systému Jablotron 100+ našou firmou je najlepšou voľbou pre ochranu objektov ako byty, domy, firmy, sklady.... Alarm od českého výrobcu je prepojením dokonalého technického riešenia lídra na trhu v zabezpečení objektov, elegantného funkčného dizajnu a spoľahlivosti. Majte prehľad čo sa deje prostredníctvom online aplikácie, ovládajte spotrebiče, kúrenie, svetlá, závlahu a ďalšie automatické úkony v 24/7 kalendári. Možnosť nekonečného rozšírenia drôtovými a bezdrôtovými prvkami.

Certifikát a licencia pre inštaláciu bezpečnostných systémov sú samozrejmosťou.


-Certifikovaný zabezpečovací systém NBU spĺňajúci normy STN

-Na všetky systémy Jablotron 100+ sa vzťahuje   záruku 2 roky pri použití a aktivácii Jablotron Bezpečnostná SIM a splnení podmienok sa pozáručný servis predlžuje  až na 7 rokov.

-Pri použití SIM karty Jablotron máte v cene SIM karty neobmedzené dáta na prevádzku zabezpečovacieho systému, 50 poplachových SMS a 50 minút poplachových hovorov.

-Možnosť domácej automatizácie - automatické zastavenie prívodu vody, automatické zapínanie / vypínanie elektriny či osvetlenia, závlahy, ovládanie garážovej brány, roliet, kúrenia a to všetko cez aplikáciu vo Vašom SMART telefóne/hodinkách.

Vďaka drôtovému a bezdrôtovému prevedeniu je alarm Jablotron 100+ tou najlepšou voľbou zabezpečenia Vášho majetku. V prípade, že nemáte všade pripravenú kabeláž, systém je možné kombinovať s bezdrôtovými prvkami.


UKÁŽKOVÁ INŠTALÁCIA ALARMU JABLOTRON 100+

Uvažujete o vhodnom zabezpečení vášho domu či o vytvorení SMART domácnosti? Pomocou alarmu JABLOTRON 100+ získate všetko po čom túžite. Systém je variabilný čo znamená, že ho môžete stále rozširovať a to o drôtové či bezdrôtové prvky.

DVE TLAČIDLÁ PRE INTUITÍVNE OVLÁDANIE

Ovládanie alarmu JABLOTRON 100+ je intuitívne a jednoduché.

Segmenty fungujú ako semafor. Zelená znamená, že alarm je vypnutý a vy sa môžete voľne pohybovať po celom objekte. Červená, rovnako ako na prechode, znamená STOP. Objekt je v takom prípade zaistený proti zlodejom a prípadné neoprávnené vniknutie alarm okamžite zaznamená. Vďaka svetelnej signalizácií na klávesnici alarmu okamžite zistíte, čo je chránené a čo nie. Segmenty v klávesnici predstavujú jednotlivé časti domu, či jednotlivé ovládané prvky napríklad zapnutie alarmu na poschodí či ovládanie zavlažovania v záhrade. Je len na vás čo chcete pomocou klávesnice ovládať. V klávesnici je integrovaná čítačka RFID kariet, alebo čipov pre jednoduché armovanie a odarmovanie systému deťmi alebo seniormi.

VZDIALENÉ OVLÁDANIE SYSTÉMU

Prostredníctvom mobilnej a webovej aplikácie MyJABLOTRON môžete alarm nastaviť na diaľku. Zároveň môžete ovládať rôzne zariadenia a spotrebiče vo svojom objekte či už ste na dovolenke, v práci alebo ste si len odskočili na nákup - prehľad o tom, čo sa reálne deje budete mať neustále. Podmienkou je aktivácia služby bezpečnostná SIM JABLOTRON

.

Pozrite si čo všetko alarm JABLOTRON 100 ponúka

Žiadosť o vypracovanie cenovej ponuky

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.