Vjazdové systémy

Pešie zóny, firemné vjazdy, lokality s obmedzeným pohybom vozidiel, rodinné domy a pod.?Toto všetko sa dá vyriešiť pomocou vjazdových a zábranových systémov, ktoré vám kompletne a bezplatne navrhne, dodá a namontuje naša spoločnosť. Samozrejmosťou je záručný a pozáručný servis, so zabezpečením orginálnych náhradných dielov.Nenechajte sa už obmedzovať a obráťte sa na nás, s požiadavkou pre obhliadku a vypracovanie cenovej ponuky 

Vjazdové výsuvné stĺpiky

Slúžia predovšetkým k regulácii prejazdu osobných a nákladných automobilov. Zvlášť sú vhodné k obmedzeniu vjazdu vozidiel do peších zón (svojim vzhľadom nenarušujú architektonický ráz mesta) alebo miesta, kde je nutné obmedziť pohyb vozidiel (verejné parkoviská, firemné pozemky), ale nebrániť pohybu osôb. Vhodné uplatnenie nájdu pri súkromných garážach a bytových domoch, kde majú funkciu zabrániť krádežiam motorových vozidiel a či neoprávnenému parkovaniu cudzích vozidiel.

Dodávame rôzne typy výsuvných stĺpikov od jednoduchých mechanických cez fixné až po plne automatické, antiteroristické a energetické rozličných rozmerov, farieb a funkcií. Preto, že je rozličná variabilnosť prevedenia stĺpikov, tieto dodávame iba na objednávku podľa presných požiadaviek užívateľa a to najmä na základe podrobnej obhliadky a následne stanovenej funkcionalite vjazdového - zábranového systému, tak aby systém spĺňal všetky požiadavky užívateľa. Neváhajte nás kontaktovať. Radi vám vypracujeme cenovú kalkuláciu dodávky zábranového systému.

Automatické závory

Automatické cestné závory od popredných výrobcov CAME, FAAC, NICE, RIB, BENINCA .... slúžia na zabezpečenie a kontrolu súkromných objektov, verejných parkovísk, priemyselných a obchodných areálov až po uzavretie slepej ulice pri zástavbách rodinných domov. Závory dodávame pre štandardnú aj pre nepretržitú prevádzku v priemyselnom využití. Podľa využitia sa dá k závore dodať rôzna dĺžka ramena až do 8 metrov s pohyblivou alebo pevnou podperou ramena. Závora môže byť ovládaná rôzne... diaľkovým ovládačom, kamerovým systémom s automatickým rozpoznávaním EČV, indukčnou slučkou (hlavne pre výjazd) čítačkou  kariet stálou obsluhou SBS atď.

Neváhajte nás kontaktovať. Radi vám vypracujeme cenovú kalkuláciu dodávky automatického zábranového systému. Doplnky 

K vjazdovým zábranovým systémom je možné, inštalovať rozličné dolplnky. Častým doplnkom je "kamerový systém", ktorý výrazne napomáha obsluhe pri riadení výsuvných stĺpikov. Tiež nám kamerový záznam poskytuje dôkazový materiál kto, ako a kedy poškodil zariadenie.   Ďalšími významnými doplnkami sú  zariadenia bezpečnosti prevádzky výsuvných stĺpikov, závor , ktoré zabraňujú poškodeniu vozidla (indukčný detektor: skladá sa z indukčnej slučky vo vozovke a indukčného detektora inštalovaného do riadiacej jednotky, infra detektor: skladá sa z infračerveného lúčového snímača inštalovaného v pomocnej konštrukcii a indukčného detektora), ale i semafory, ktoré slúžia ako organizácia prejazdu (v spojení s kamerovým systémom tiež výrazne napomáha objasniť podstatu viny poškodenia prípadnou haváriou). Avšak ani ten najdokonalejší bezpečnostný systém nedokáže odolať ľudskej ľahostajnosti, kedy sa nedodržujú stanovené pravidlá a potom dochádza ku kolíziám.

Inou skupinou doplnkov je zjednodušenie a či komfort pri ovládaní výsuvných stĺpikov. Jedná sa o diaľkové ovládanie pohonu či už ručné, alebo ovládanie z režijného pracoviska (dispečing mestskej polície, vrátnica, pracovisko stálej služby SBS...).

Veľmi častou požiadavkou miest je ovládať automatické stĺpiky zo stálej služby Mestskej polície v spojitosti s kamerovým systémom po optickej alebo metalickej kabeláži privedenej k prejazdovej lokalite.

Žiadosť o vypracovanie cenovej ponuky

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.