Kamerové systémy

CCTV Kamerové systémy

Ponúkame cenovo výhodné kamerové systémy pre rodinné domy, podniky, rozsiahle priemyselné objekty... od popredných výrobcov DAHUA, HIKVISION, AVIGILON, SIQURA, SONY, PANASONIC 


IP KAMEROVÉ SYSTÉMY

Ponúkame IP kamery od popredných výrobcov . Niektoré modely IP kamier ponúkajú aj unikátne funkcie ako rozpoznávanie tváre, čítanie ŠPZ, video analytické funkcie, počítanie ľudí. Novinkou je kompletná dodávka a montáž  TERMOkamery  s meraním teploty ľudského tela, kontroly nasadenia rúška pre zachovanie protiepidemických opatrení.  IP kamery umožňujú snímanie obrazu, prípadne zvuku vo vysokom rozlíšení. Dôležitou súčasťou IP kamerového systému je použitie kvalitných kompatibilných a certifikovaných sieťových komponentov.

HDCVI KAMEROVÉ SYSTÉMY

HDCVI kamery a záznamové zariadenia podporujú rozlíšenie HD, Full HD, 4Mpx a 8Mpx (4K). HDCVI technológia je ideálne riešenie pre prechod z analógového systému na novú technológiu, ktorou možeme podľa použitej technológie získať až 5 násobnú kvalitu obrazu. Hlavnou výhodou je využitie existujúcej kabeláže, napájacieho zdroja a je nutná len výmena kamier a záznamového zariadenia. Cenovo výhodnejšie riešenie oproti IP systémom.


Príklady inštalácií

     Súkromné objekty                          Domy-Firmy

Jednoduchý domáci kamerový systém pozostáva z nahrávacieho zariadenia, ktoré by malo byť nainštalované na bezpečnom mieste aby ho nebolo možné ľahko poškodiť v prípade vlámania sa do domu. Ďalšou súčasťou sú samotné kamery, ktoré snímajú nahrávané priestory a sú pripojené  k nahrávaciemu zariadeniu alebo k domácej sieti. Záznam a reálny obraz je možne sledovať na počítači, televízore a mobilnom zariadení. Prostredníctvom aplikácie môžete dostávať notifikácie pri narušení vyhradeného priestoru v obraze, takže vždy viete čo sa vo vašom objekte práve deje. Možností a nadstavieb je nespočetne veľa tak nás neváhajte kontaktovať.

Priemyselné objekty Kontrola výroby

Kamerové sledovacie systémy  slúžia pre obrazovú verifikáciu situácie v stráženom priestore (ako súčasť elektronických bezpečnostných systémov), Pre kontrolu a riadenie dopravy, vstupov a výstupov z objektu prípadne ich automatické riadenie. Kontrolu výrobných procesov, ochrana osôb pracujúcich vo vyhradenom pracovisku, ochranu majetku a dodržiavanie BOZP a  následné dokazovanie skutku.  Používanie týchto systémov v súčinnosti s inými (mechanickými aj elektronickými) bezpečnostnými systémami je dnes už bežným štandardom. 

Verejné priestory      Mestský kamerový systém

Účelom mestského kamerového systému  je v digitálnej kvalite monitorovať verejne prístupné priestory pomocou inštalovaných kamier na zabezpečenie verejného poriadku a bezpečnosti, odhaľovanie kriminality, odhaľovanie priestupkov proti verejnému poriadku, priestupkov proti majetku a priestupkov proti bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky. Ďalej pre monitorovanie a kontrolovanie mestského majetku - budov, škôl, otvorených športovísk, detských ihrísk a. pod.

Naša firma má dlhoročné skúsenosti s projekciou, montážou a servisom mestských bezpečnostných systémov ako aj budovaním základnej nosnej optickej siete pre tieto systému po celom slovensku.

Žiadosť o vypracovanie cenovej ponuky

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.