Najviac Ocenený bezdrôtový zabezpečovací systém v Európe

 Reaguje iba na skutočné nebezpečenstvo, nie na falošné poplachy.

Start KIT

Sada StarterKit obsahuje všetko, čo potrebujete pre ochranu Vášho domova. Vysoko spoľahlivé detektory monitorujú situáciu vo vnútri, zatiaľ čo inteligentný centrálny ovládací panel Hub, Hub Plus či Hub 2 zasiela informácie do aplikácie pre operačné systémy iOS a Android alebo do poplašného prijímacieho centra. 

Detektory Ajax sú schopné detegovať pohyb, otvorenie okien a dverí, náklon a otrasy alebo rozbitie presklených plôch v stráženom priestore. Vďaka inteligentným vyhodnocovacím algoritmom sú navyše vysoko odolné voči falošným poplachom a ignorujú pohyb zvierat. Vďaka šikovným držiakom SmartBracket je ich upevnenie k akémukoľvek povrchu ľahké a rýchle. 


Zabezpečovací systém AJAX je ľahko konfigurovateľný a ovládateľný pomocou mobilnej aplikácie. Mobilná aplikácia je dostupná pre zariadenia s operačnými systémami Android a iOS. Aplikácia umožňuje armovať / odkódovať priestor, inštalovať, konfigurovať a kalibrovať všetky zariadenia v systéme a okamžite informuje užívateľa o poplachu. V aplikácii je možné zobraziť aj živý prenos (video aj audio) až z desiatich IP kamier výrobcov tretích strán. V prípade poplachu je tak možné ľahko skontrolovať strážený priestor.  

Komunikácia medzi detektormi a ústredňou je riešená pomocou rádiového protokolu Jewellery, pracujúceho na frekvenciách 868.0 - 868.6 Mhz so šifrovaním dát AES. Protokol umožňuje prenos dát na veľké vzdialenosti, v ideálnych podmienkach (otvorený terén) sa jedná až o 2000 m, v reálnych podmienkach signál prenikne niekoľkými poschodiami výškovej budovy. Protokol je energeticky nenáročný, životnosť batérií použitých v detektoroch sa tým predlžuje až na 7 rokov.

Inštalácia komponentov je veľmi jednoduchá. Vzhľadom k tomu, že celý systém je bezdrôtový, stačí len jednotlivé detektory nainštalovať na vhodné miesta. K inštalácii slúžia držiaky, ktoré sú vrátane spojovacieho materiálu súčasťou každého balenia. Pridanie detektorov do systému prebieha pomocou mobilnej aplikácie, v ktorej stačí načítať unikátny QR kód. Mobilná aplikácia okrem iného zobrazuje kvalitu signálu jednotlivých detektorov. Detektory možno v mobilnej aplikácii i vzdialene otestovať. 

Objednajte si naše služby